Genel

Örnek Düğün Videoları

Sarı Orkestra olarak Nişan, Kına, Düğün ve diğer özel günlerinizde sizleri eğlendirmek en büyük amacımız. Sizlerin sorunsuz ve eğlenceli bir gece geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Profesyonel orkestra ekipmanlarımız, kamera çekimi, ahtapot ışıklandırma, ışıklı lazer gösterisi ve çok daha fazlası için bizi tercih edebilirsiniz.

Eğer istediğiniz güzel müzik, görsel bir şölen ise hemen bizlere ulaşın. İzmir Orkestra Sarı ailesi olarak düğün alanınızı en güncel ve görsel ışık sistemimiz ile aydınlatıyoruz. Müzik repertuarımız sizlerin beğendiği ve güncel şarkılardan oluşan zengin ve kaliteli bir repertuardır. Canlı müzikle süren programımız asma davul eşliğinde sizleri tamamen coşturmakta ve neşenize neşe katmaktadır.

Güler yüzlü kadromuz ile siz değerli müşterilerimize  elimizden gelenin fazlasını verebilmek için çalışmalarımız her zaman devam etmektedir. Düğün organizasyonlarımızda;  sandalye , ahtapot ışıklandırma , full orkestra , kamera çekimi , nakliye olmak üzere komple tam takım paket halinde hizmet vermekteyiz. Yani siz değerli müşterilerimizin tek yapması gereken bizleri rezervasyon için aramak.

Bunun dışında her şey bize aittir. En mutlu günlerinizin unutulmaz bir eğlenceye dönüşmesini istiyorsanız Orkestra Sarı ailesi olarak sizlere bir telefon kadar yakınız.

Sarı Orkestra Örnek Düğün Videoları

İzmir Orkestra Sarı olarak nişan, kına, düğün ve sünnet düğünlerinde çekilmiş örnek videoları aşağıda görebilir ve daha fazla fikir edinebilirsiniz.

Garide Gari Oyun Havası – İzmir Orkestra Sarı

Roman Havası – İzmir Orkestra Sarı

Ankara Havası – İzmir Orkestra Sarı

Slov – İzmir Orkestra Sarı

Kına Gecesi – İzmir Orkestra Sarı

Pop Müzik – İzmir Orkestra Sarı

Roman Havası Kaynana – İzmir Orkestra Sarı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı