Genel

İzmir Sünnet Arabası Kiralama ve Kamera Çekimi

Sünnet düğünlerinizde sünnet arabamız ile hizmetinizdeyiz. Sünnet arabamız kırmızı renkli ve spor bir araçtır. Erkek çocuğunuza güzel bir sünnet düğünü organizasyonu yaptığınızda bu sünnet düğününü birde sünnet arabasıyla tam ve eksiksiz hale getirmek istediğinizde sarı orkestra olarak klasik sünnet arabamız ile sizlerin hizmetindeyiz. Sünnet arabamızın üzerinde padişah tahtı ve ses sistemi bulunmaktadır. Ayrıca kamera çekimleri ile sünnet arabası gezinizi ölümsüzleştiriyoruz. Spor üstü açık ve padişah tahtı bulunan ve özenle süslenmiş olan sünnet arabamız sizlerin hizmetindedir. Sünnet arabası ile sünnet konvoylarını standardın dışına taşıyabilir ve eğlencenizi çok daha fazla artırabilirsiniz.

Üstü Açık Sünnet Arabası

Sünnet arabası konvoyu öncelikle sünnet düğününün oldu yere gelinerek müzikler eşliğinde çocuğunuzun sünnet arabasına bindirilmesi ile başlar. Konvoyun sizin belirlediğiniz güzergahta turu yapılırken yine davul ve zurnalar ile eğlence katlanarak devam eder. Ayrıca kamera çekimi ile konvoyun ve sünnet arabasının geçişi kayda alınır. Sonra uygun olan bir yerde durularak konvoydaki konukların ve sizlerin davul zurna eşliğinde eğlenmesi sağlanır. Ardından tur tamamlanarak sünnet arabası konvoyu istenilen yere ulaşır.

Sünnet Nedir?

Sünnet tam çıkış tarihi bilinmemektedir. Birçok toplumda yapılmakta olan sünnet işlemi islam dininin simgesi olarak kabul edilmektedir. Sünnet olmak bir çocuğun erkekliğe ilk adımı sayılmaktadır ve bu gün düğünlerle eğlencelerle kutlanır. Sünnetin vücuda faydası ve hastalıkları önlemede de önemli bir yeri vardır. İdrar yolu iltihabı sünnetli bebeklerde daha az görülmektedir. Penis kanseri ve erken boşalma gibi sorunların sünnetli kişilerde daha az görüldüğü kanıtlanmış durumdadır.

Hepinizin bildiği gibi sünnetin dinimizde ve hayatımızda yeri çok önemlidir. Sizde sünnet eğlencelerinizi tamamlamak ve sünnet arabası ile eğlencenizi katlamak istiyorsanız. Sarı orkestra telefon numaralarını arayabilirsiniz. Sünnet arabası ve diğer eğlence organizasyonlarınızda hafta içi özel indirimlerimiz mevcuttur.

Sünnet Arabası Kiralama

Sarı orkestra olarak sünnet arabası kiralama hizmetimizden istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Rezervasyon ve diğer aklınıza takılan tüm sorularınız için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı