Genel

Güzel Bir Düğün İçin Orkestra Aşamaları

Güzel Bir Düğün İçin Orkestra Aşamaları

2018 yılı yeni düğün ve orkestra sezonuna bomba gibi geliyoruz. Yenilenen ışık sistemimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Düğün alanına geldiğimiz andan itibaren ilk olarak ışık sistemimizi kurma işlemiyle işimize başlıyoruz.  Ahtapot ışığı kurmamız takribi en fazla 25 dakikamızı alıyor. Ardından deneme işlemi ile faaliyete sokuyoruz. Görsel olarak da tüm misafirlerimi mest eden ahtapot ışığımız artık hazır halde. Ardından cihazlarımızı kurmak seslerimizi ayarlamak ile işimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Ses tesisatımızı da kurduktan sonra soundcheck yani ses denemesi yapıyoruz.

Düğünlerden örnek videolar için buraya tıklayınız…

Orkestra Hazırlıkları Tamamlanması ve Düğüne Başlama

Her şeyi kurduktan sonra tek tek düğünümüze başlamadan denemeler yapıyoruz. Bunları yapmamızın amacıda düğün anında herhangi bir problemle karşılaşmamak ve değerli müşterilerimizin en güzel günlerini iyi geçirmek amaçlı. Her şeyin kontrolü bittiğinde saat 8:45e doğru misafirlerimizin kalabalığına göre anons eşliğinde gecemizin mutlu çiftçi gelin hanım ve damat beyi alkışlar ve çoşku ile düğün alanımıza davet ediyoruz. Yükselen alkış sesleri ve kalabalıkla onları pistimize alırken dans müziği ile genç çiftimizi hiç oturtmadan dansa alıyoruz. İlk dansı baş başa yapan genç çiftimiz ikinci müzikte tüm misafirlerimizi dansa davet ediyoruz. Yükselen kalabalığı dansla başlatıp hiç oturmadan oyun havaları ile eğlencemize hızlı bir giriş yapıyoruz. Saat 10 a kadar süren bu ilk etapta roman havaları ve pop müzikler isteğe göre yabancı müziklerde sizleri coşkulu bir şekilde düğün alanımıza oynamaya teşvik ediyor. Pist alanımız artık tıklım tıklım tüm misafirlerimiz mutlu ve eğlenmiş vaziyette 10 çeyrek gibi kısa bir mola alıyoruz hem bizim için hem değerli misafirlerimiz için. Saat 10 buçuk gibi eğlencemiz gelin ve damat beyin kısa kısa akraba istekleriyle devam ediyor. İsteklerimizin son bulması ile gelin hanım ve tüm arkadaşlarını kına hazırlığı için gönderiyoruz.

Kınamız hazırlanınca halay yada yeni nesil kına şarkılarıyla gelin hanım başta arkadaşları arkada olmak üzere çoşkulu bir şekilde herkesi pistimize alıyoruz. Çekilen kına halayının ardından kına müziklerimiz ile kına yakılıyor ve ardından tekrar bir dans müziği ile eğlencemize devam ediyoruz. Herkesin oynayabileceği gündem ve eğlenceli bir repertuvarımız olduğu için tüm misafirlerimiz de düğün sahiplerimiz de bizden gayet memnun bir şekilde saat 11:45 gibi gecemizin sonuna geliyoruz.

Sizde eğlenmek istiyorsanız , güler yüzlü bir hizmet istiyorsanız hemen arayın erken rezervasyon indiriminden yararlanın. İletişim bilgilerimizi görmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İzmir Orkestra ve Düğün Resim Galerisi

Düğün sırasında çekilmiş fotoğrafları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

dugun orkestrasi resimleri (1) dugun orkestrasi resimleri (10) dugun orkestrasi resimleri (9) dugun orkestrasi resimleri (8) dugun orkestrasi resimleri (7) dugun orkestrasi resimleri (6) dugun orkestrasi resimleri (5) dugun orkestrasi resimleri (4) dugun orkestrasi resimleri (3) dugun orkestrasi resimleri (2)

 

Leave a Reply