Genel

2018 Nişan Orkestra ve Organizasyonu

2018 Nişan Orkestra ve Organizasyonu

Nişan alanına geldiğimiz andan itibaren eğlence alanımızı oluşturmak ile işimize başlıyoruz. Işık sistemimizi kurduk tüm ses cihazlarımızı ayarladık kameramız yani tüm orkestra düzeneklerimiz hazır vaziyette eğlence saatini soundchek ( ses denemesi ) yaparak bekliyoruz.

Saatimiz geldiği anda coşkulu bir anons ile gecemizin mutlu çiftini tüm coşku ve alkışlar eşliğinde pistimize davet ediyoruz. Dans ile başlayan nişanımız misafirlerimizin de eşlik etmesiyle kalabalıklaşıyor. Kalabalığı hiç dağıtmadan dans sonrası hemen güzel ve hareketli bir oyun havasıyla nişanımıza devam ediyoruz.

Çoşku ve eğlencenin git gide yükseldiği bu eğlencede ardarda gelen müziklerimiz sizleri mest ediyor. Roman havalarıyla gittikçe coşan bu ortam ışık showumuz ile devam ederek adeta bir disko havası yaratıyoruz. Güleryüzlü kadromuz ve asma davulcumuz ile pist alanında olan herkes eğlensin diye tüm gücümüz ve yeteneğimizi siz değerli müşterilerimiz için harcıyoruz. Saat 10:30 gibi tüm misafirlerimizi yerlerine alıp 5 dakika mola veriyoruz. Ardından hız kesmeden nişanımız takı merasimi ile devam ediyor. Takı merasiminin ardından mutlu çiftimizi karşılıklı çoşkulu bir şekilde oynatıyoruz. Tüm misafirlerimizin de mutlu çiftimize eşlik etmesiyle eğlencemiz hız kesmeden devam ediyor.

Bu tür eğlenceler her insanın başına hayatta bir kere geliyor. Doğru seçim herkes için çok önemli. Biz bu hizmeti iyi yaptığımızı düşünüyoruz. Sizlere bir telefon kadar yakınız, iletişim bilgilerimiz için buraya tıklayabilirsiniz. Hemen arayın erken rezervasyon indiriminden yararlanın. 2018 Nişan organizasyon kayıtlarımız devam ediyor. Sünnet arabası ihtiyaçlarınız için de bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

2 Comments

Sevgi - 04. Tem, 2018 - Cevapla

Merhaba ben izmir karabağlar ilçesinde oturuyorum 4 agustos nişan yapmayı planlıyorum musaitşlik durumunuzu ve fiyat sorucaktım dönüş yaparsanız sevinirim iyi akşamlar

sariadmin - 05. Tem, 2018 - Cevapla

Merhaba sevgi hanım. Bize telefon numaramızdan ulaşırsanız daha iyi ve güncel bilgi verebiliriz. İlginize teşekkür ederiz.