Genel

2017 İzmir Orkestra Sezonu Başlamak Üzere

2017 İzmir Orkestra Sezonu Başlamak Üzere

2017 sezonu için geç kalmadan rezervasyonlarınızı bekliyoruz. Orkestra sarı olarak kına gecesi nişan sünnet düğün asker eğlencesi ve bilimum tüm eğlencelerinizde hizmetinizdeyiz. Hizmetlerimiz içinde kamera çekimi ahtapot lazer ışıklandırma sandalye masa kiralama ve sünnet arabası vardır. Sünnet konvoyunu düğün evinin önünde oluşturup 1 saatlik tur ile tüm akrabalarınızla sizlere coşkulu ve biraz duygusal anlar yaşatıyoruz. Akşamına da orkestramız ile en güncel repertuarımız sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Doğru bir adresin tek ismi izmir Orkestra Sarı ailesi olarak en özel gününüzde sizlere eşlik edip unutulmaz bir eğlence yaşatıyoruz. Hemen arayın erken rezervasyon fırsatından yararlanın.

2017 Sünnet Arabası Kiralama

Orkestra sarı olarak sünnet arabası hizmetimizin 5. Sezonuna adım attığımız bu aylarda her sene olduğu gibi bu senede sizlere en iyi şekilde sünnet gezi konvoyu hizmeti vermeye devam ediyoruz. Chevrolet marka aracımız ile İzmir’in hemen hemen her semtine hizmetimiz mevcuttur.

Sünnet konvoyuna başlamadan önce eğlencenin yapılacağı adreste yerimizi alıyoruz. Ardından ilk 15 dakika sünnet çocuğunu en son müzikler eşliğinde kapı önünde coşkulu bir şekilde oynatıp eğlendiriyoruz. Daha sonra sünnet çocuğu ve aile ferdlerini aracımıza bindirip konvoy düzeni alarak mehter marşı ve davul eşliğinde gezimize başlıyoruz.

Merkez bir yerde hep beraber durup tekrardan tüm misafirleri bulunduğumuz yerde eğlendirip konvoyumuza devam ediyoruz. Ardından konvoyun sonlarına doğru düğün alanına geri dönüp sizlerle vedalaşıyoruz. Doğru adresin tek ismi Orkestra Sarı en güzel en özel günlerinizde sizlerin yanındadır. Hemen arayın erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın.

Sünnet arabası resmi

sünnet arabası ailecek

sünnet çocuğu resmi

Leave a Reply